XXV Sympozjum naukowo-szkoleniowe Instytutu Kardiologii

XXV Sympozjum naukowo-szkoleniowe Instytutu Kardiologii

Serdecznie zapraszamy na  jubileuszowe XXV Sympozjum Instytutu Kardiologii „Wytyczne, otwarte pytania, najnowsze technologie w kardiologii i kardiochirurgii”.

Podobnie jak ostatnio, sympozjum odbędzie się w Hotelu Sheraton w Warszawie – 17.11.2018. W programie sympozjum zaplanowane zostały 3 sesje, na których zostaną przedstawione najnowsze standardy postępowania w nadciśnieniu tętniczym, chorobach serca u kobiet w ciąży i rewaskularyzacji mięśnia sercowego. Po przerwie: nowości w obrazowaniu układu sercowo-naczyniowego oraz w intensywnej terapii kardiologicznej.

Tak jak w poprzednich latach, sympozjum zakończymy praktyczną sesją, której gospodarzami będą specjalista krajowy i specjaliści wojewódzcy w dziedzinie kardiochirurgii i kardiologii. Sympozjum poprzedzą warsztaty, które pozwolą doskonalić umiejętności z elektrokardiografii, echokardiografii i praktycznej farmakoterapii. Zaproszenie do udziału w sympozjum przyjęli znakomici eksperci, dzięki którym proponowany program będzie jeszcze bardziej atrakcyjny.

Zapraszamy do rejestracji www.sympozjumikard.pl