Zapraszamy do Akademii Orkla

Zapraszamy do Akademii Orkla

Akademia Orkla to miejsce spotkań dla każdego farmaceuty, który chce mieć dostęp do sprawdzonej, rzetelnej i najbardziej aktualnej wiedzy w zakresie produktów OTC i suplementów diety.

Farmaceuta jest dla pacjenta doradcą i konsultantem, co wymaga od niego nieustannego poszerzania swoich kwalifikacji. Rozumiejąc aktualne wymagania stawiane przed farmaceutami stworzyliśmy Akademię Orkla. Akademia to nie tylko szeroki zakres wiedzy, to przede wszystkim wiedza oparta o naukę – sprawdzona i zweryfikowana. Wiemy, jak cenny jest czas dla każdego farmaceuty, dlatego Akademia Orkla dostępna jest 24h na dobę przez 7 dni w tygodniu.

W ramach Akademii tworzymy i udostępniamy certyfikowane szkolenia na punkty twarde i miękkie oraz szkolenia produktowe. Oprócz materiałów szkoleniowych przygotowaliśmy również konkursy i zabawy w których może wziąć udział każdy zarejestrowany uczestnik Akademii. Cała oferta – szkolenia, webinaria, konkursy – jest całkowicie darmowa. To także jedyne miejsce w którym można uzyskać tak kompletną wiedzę o produktach Möller’s, Bodymax, Colon, Esberitox, Remifemin, Olbas, Bio-oil, Salvequick, Etiaxil.

Słowo Akademia zobowiązuje, dlatego dołożyliśmy wszelkich starań aby zapewnić jak najwyższą wartość merytoryczną platformy. Wykładowcy Akademii są rekomendowani przez Gdański Uniwersytet Medyczny, a certyfikowane punkty są honorowane przez Okręgowe Izby Aptekarskie.

Zapraszamy na www.akademiaorkla.pl